Kompozit Sac Panel ve Alüminyum Metal Boyama

Kompozit Sac Panel, Alüminyum, Sandviç Panel ve Çatı Boyama, konusunda İstanbul ile birlikte Türkiye genelinde hizmet veriyoruz. Tel : 0532 562 34 61

Teknolojinin ilerlemesiyle inşaat yapı malzemelerinde de artık bir çok yeni ürün hayatımıza girmiş durumda. Sadnviç panel, sac panel ve kompozit panel ve buna benzer metal ürünler de uzun zamandır fabrika dış cephe kaplamalarında, binaların çatısında veya dış cephesinde, iş merkezi ve plazaların dış cephesinde hem dekoratif hem su hemde ısı yalıtımı için kullanılmaktadır.

Bu ürünlerin zaman içerisinde deforme olması, paslanması veya boya dökülmesi gibi çeşitli nedenlerden dolayı çoğu kişi sac panellerin veya kompozit panellerin değiştirilmesi veya nasıl boyanması gerektiği hususunda yardıma ihtiyaç duymaktadır.

Stil inşaat olarak sınırsız hizmet ağının içerisinde, bu alanda da sizlere hizmet veriyor. Fabrikanızın iç veya dış cephesindeki sandviç panellerin boyanması, Plazalardaki kompozit panellerin boyanması, paslanmış sac veya aleminyum kaplamaların boyama işlemi ile birlikte trapez sacların boyanması gibi bir çok konuda Türkiye genelinde hizmet veriyoruz.

Kompozit Sac Panel Boyama / Alüminyum ve Metal Boyama
Kompozit Sac Panel Boyama / Alüminyum ve Metal Boyama

Kompozit Sac Panel Çatı İzolasyonu/ Alüminyum ve Metal Su İzolasyonu

Sadece dış cephenizin boyama işlemi için değil. Çatınızın ısı ve su yalıtımı maksatlı boyanması, sürme izolasyon yapılması, renk değiştirilmesi, epoksi kaplanması gibi konularda da sizlere destek veriyoruz.

Kompozit panel nasıl boyanır gibi bir çok soruya cevap vermeye çalışıyoruz. Aşağıda Dış cephe aleminyum kompozit panel boyama işlemi için Trabzon Merkez Banka’sının dış cephesinde bulunan Kompozit panellerin ve çatı oluklarının boyama işlemi ile ilgili görsellere erişebilirsiniz.

Kompozit Panel Boyama Alüminyum Boyama son hali
Kompozit Sac Panel ve Alüminyum Metal Boyama

Kompozit Panel Boyama Alüminyum Boyama

Stil inşaat olarak Kompozit Panel Boyama Alüminyum Boyama hizmeti dışında daire ofis ve iş yeriniz için anahtar teslim tadilat, Boya badana (Boyacı Ustası), Alçı sıva, Kartonpiyer, Çatı sistemleri, Doğal taş uygulaması, Fayans (fayans ustası) Asma Tavan ve Alçıpan gibi birçok hizmeti sizlerle buluşturuyoruz. İletişim 0532 562 34 61  (Kompozit Panel Boyama / Alüminyum Boyama)

Kompozit Panel Boyama Alüminyum Boyama

Kompozit Panel Boyama Alüminyum Boyama

Kompozit panel nasıl boyanır?

Kompozit panel boyanır mı?

Kompozit panel boyama ihtiyacı genellikle yüzeyin su alması paslanması ve dış etkilerle birlikte yüzeydeki fırınlanmış boyanın kabarması/kalkması nedeni ile gerek duyulmaktadır.

Kompozit panel boyama için her dış cephe yüzeyinde olduğu gibi öncelikle temizlenmesi ve gerekliyse yüzeyin kazınması/zımparalanması gerekmektedir. Yüzeyin temizliği sonrası özel üretim boyalar ile artık boya işlemine geçilebilir.

Sizlerde Kompozit Panel Boyama Alüminyum Boyama hizmeti almak istiyorsanız iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

İstanbul’da dış cephe panel boyama hizmeti ile birlikte, Çorlu, Çerkezköy Tekirdağ ve Türkiye genelinde hizmet veriyoruz.

Bizi Arayın
× WhatsApp Destek