Avcılar Çatı Ustası

Avcılar Çatı Ustası / Avcılar Çatı Ustası – Avcılar Çatı Tamiri ve Avcılar Çatı Yapımı – Avcılar Çatı Firması.

Avcılar’da çatı yapımı, çatı aktarma, çatı yalıtım, çatı izolasyon, çatı kaplama gibi çatı sistemleri ile alakalı her türlü işlemleriniz için bizi arayabilirsiniz. İletişim 0532 562 34 61

Avcılar Çatı Ustası
Avcılar Çatı Ustası

Stil inşaat olarak daire ofis ve iş yeriniz için anahtar teslim tadilat, Boya badana (Boyacı Ustası), Kartonpiyer, Çatı sistemleri, Çatı Tamiri ve Çatı yapımı, Doğal taş uygulaması, Fayans (fayans ustası) Asma Tavan ve Alçıpan gibi birçok hizmeti de sizlerle buluşturuyoruz. İletişim 0532 562 34 61

Dilerseniz yazımızın devamında ve ana menüde bulunan çatı ile alakalı teknik bilgiler ve ustalarımızın yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Çatı Çeşitleri

 • Avcılar Sundurma Çatı
 • Avcılar Kış Bahçesi
 • Avcılar Çardak Yapımı
 • Avcılar Oluk Tamir ve Değişimi
 • Avcılar Şingıl (Shingle) Çatı
 • Avcılar Kirmet Aktarma
 • Avcılar Çatı Aktarma
 • Avcılar Mebran Firması
 • Avcılar Onduline Firması
 • Avcılar Saç Çatı Firması
 • Avcılar Çatı İzolasyon
 • Avcılar Su İzolasyon
 • Avcılar Mebran Çatı
 • Avcılar Sandviç Panel

Avcılar Çatı Ustası

Sizler de Avcılar Cihangir, Ambarlı, Gümüşpala, Denizköşkler, Firuzköy, Maraşal Fevzi Çakmak Mah. Beylikdüzü, Bahçelievler ve çevre ilçeler için tadilat ve usta arayışınızda bizden teklif almadan kararınızı vermeyin. Avrupa yakasındaki tüm ilçelerde hizmet veriyoruz. (Avcılar Çatı Yapımı Tamiri-Çatı Ustası)

Çatı Ustasından Önemli Bilgiler

Çatı Nedir?Çatı Nedir?

Çatı binaları kar, rüzgâr, yağmur, sıcak ve soğuk gibi dış etkilerden korumak amacıyla, binaların en üst kısmını oluşturan yapılara verilen addır.

Çatıların kar ve rüzgâr yüklerini emniyetle taşıyabilmesi, yağmur ve kar sularını içine almadan en çabuk ve düzenli şekilde uzaklaştırabilmesi gerekir. Ayrıca çatılara uygun şekil, boyut ve eğim verilerek, estetik görünmesi de sağlanmalıdır. Avcılar Çatı Yapımı Tamiri-Avcılar Çatı Ustası

Avcılar Pimaş Oluk Tamiri/Değişimi

Pimaş/Oluk çatının en önemli parçalarından ve yapının ömrüne katkı sağlayan bir parçasıdır. Pimaş/Oluk giderinin ve eğiminin doğru verilmemesi halinde çatı akmaları, çatının alt kata su geçirmesi veya çatının direk suyu dışarıya vermesi gibi problemlere neden olmaktadır. Bu nedenle çatınız ondüline, Kiremit, Membran her ne olursa olsun çatı tamiri ile birlikte pimaş yani olukları son derece önemlidir.

Çatı Yapımı Tamiri İçin Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Daha önceki yazılarımızda su yalıtımının öneminden su alan yapının verdiği zararlardan bahsetmiştik. (Bknz. Beşiktaş Çatı Tamiri, Zemin Kat Tamir, Esenyurt Anahtar Teslim Daire).

Binanın temeli için bina sağlamlığı için önemli bir etken ise çatı da binanın su almasına engel olmakta büyük ve önemli bir rol oynamaktadır. Yapıların sudan çürümesine engel olarak yapıların ömrünü uzatmaktadır. İşte tamda bu nedenle çatı temeli kadar önemli ve bina için kritik bir alandır. (Avcılar Çatı Yapımı Tamiri-Çatı Ustası)

Avcılar Çatı Yapımı Tamiri-Çatı Ustası

Çatı tamiri, çatı ustası arayışı için uygun fiyat ve kaliteli bir hizmet için sizlerin yanınızdayız.
Çatı oluk (pimaş) değişimi, kırık kiremit değişimi, çatı baca kenarlarının izolasyonu, çatı temizliği tüm bu alanlar için İletişim bilgilerinden veya 0532 562 34 61 nolu numaradan bize ulaşabilirsiniz.

———————————————————————————————————–

Avcılar Çatı Ustası – Çatı Yapımı ve Tamiri

İstanbul ve Tekirdağ çevresinde çatı ve tadilata dair ne varsa uzman ve profesyonel ekibimizle sizlere destek sağlıyoruz.

Stil İnşaat & Dekorasyon

Daire, Ofis ve İş yeri Olmak Üzere Tüm Tadilat ve Anahtar Teslim Uygulamalarla Sizlerleyiz

www.stilinsaat.com

www.boyaciustasi.com.tr (Alt Kuruluş)

0532 562 34 61 – 0532 717 53 03

———————————————————————————————————–

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Arayın
× WhatsApp Destek