Çatı Yapımı-Tamiri

Çatı Yapımı-Tamiri konusunda uzman, güler yüzlü ve profesyonel ekibimizle sizlerleyiz.

Çatı Yapımı – Yenileme – Aktarma konusunda hizmet verdiğimiz müşterilerimizin çatılarını 5 yıl boyunca garanti altına alıyoruz.

Sizler de kısa süreli bu Garantili Çatı Yapımı kampanyamızdan faydalanmak çatınızı tamir ettirmek ve izolasyon işlemi yaptırmak için iletişim sayfamızdan veya 0532 562 34 61 nolu telefon numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

[wds id = “5”]

Çatı Yapımı-Tamiri Adına Merak Edilenler

Sizler için çatı ve çatı tamirine yönelik merak edilen birçok konuya sitemizde yer vermeye çalıştık. Dilerseniz sayfamızdaki yazılardan bilgi edinebilirsiniz.

[the-post-grid id=”4601″ title=”Çatı Yapımı-Tamiri (sayfa)”]

Çatı Nedir?

Yapıları dış atmosferden gelen yağmur, rüzgar, kar ve dolu gibi etkenlerden koruyan elemanlara “ÇATI” denilmektedir. Genellikle ahşap, çelik ve betonarmeden yapılan çatılar konut, iş yeri, atölye, fabrika, hastane, okul ve buna benzer pek çok yapıda kullanılmaktadır.

atı Yapımı-Tamiri

Çatılar taşıyıcı kısım ve çatı kaplaması olmak üzere iki kısımdan oluşmaktadır. Çatı tamiri işlemlerinde taşıyıcı sistem ve kaplama kısımları ayrı ayrı değerlendirilmeli eskimiş yıpranmış elemanlar yenisi ile değiştirilmelidir. Taşıyıcı kısım, malzemeye (ahşap, çelik, betonarme) çatı eğimi, kaplama malzemelerinin cinsine, ağırlığına ve  yüke bağlıdır.

Çatılardan ısı geçişi toplam kayıp içerisinde %25’ i bulmaktadır. Bu oran ısıtma ve soğutma giderlerini gereksiz arttırdığı gibi hem biyolojik konforu olumsuz etkilemekte, hem de ısıtma ve soğutmada dolaylı ve dolaysız olarak atmosfer, fosil yakıt atıkları ile kirletilmektedir. Binalar için son derece önemli olan çatıların bakım ve tamiri için gereken hassasiyet gösterildiği takdirde, çatı sistemlerinden maksimum verim alınabilmektedir.

Hizmet Bölgelerimiz
Arnavutköy Ataşehir
Aksaray Beykoz
Avcılar Çekmeköy
Bağcılar Kadıköy
Bahçelievler Kartal
Bahçeşehir Maltepe
Bakırköy Pendik
Başakşehir Sancakepe
Bayrampaşa Sultanbeyli
Bayrampaşa Şile
Bebek Tuzla
Beşiktaş Ümraniye
Beşiktaş Üsküdar
Beyazıt Levent
Beylikdüzü Güngören
Beyoğlu Halkalı
Büyükçekmece Haznedar
Cevizlibağ Hisarüstü
Dikilitaş İkitelli
Eminönü Kağıthane
Esenler Karaköy
Esenyurt Kumburgaz
Etiler Küçükçekmece
Eyüp Laleli
Gayrettepe Maslak
Gaziosmanpaşa Mecidiyeköy
Göktürk Merter
Gürpınar Mimaroba
Tepekent Nişantaşı
Topkapı Okmeydanı
Ulus Ortaköy
Zeytinburnu Rumeli Hisarı
Tarabya Sarıyer
Fatih Sefaköy
Taksim Sultanahmet
Şişli
Bizi Arayın