Duvar Çıtası ve Niş

Duvar Çıtası ve Niş uygulamaları hakkında bilgi ve teklif almak için 0532 562 3461 nolu numaradan ve iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

Duvar Çıtası ve Niş ustası (Firması) için son dönemlerde oldukça fazla soru ve talep almaya başladık. Duvar çıtası, Niş fiyatı, Duvar çıtası modelleri, gibi sorularınızın birçoğunu yazımızın devamında cevaplamaya çalışacağız.

Duvar Çıtası Modelleri

[Best_Wordpress_Gallery id = “4” gal_title = “Duvar Çıtası”]

Duvar Çıtası ve Niş

Duvar çıtası ve niş Avrupa ülkelerinde oldukça popüler ve her neredeyse tüm ev iş ve ofislerde bulunmaktadır. Çok fazla çeşit ve farklı uygulama alanları olduğu gibi dış cephe uygulamalarında da kullanılan bir üründür. Biz bazı modelleri sizler için sayfamıza ekledik galerimizden erişim sağlayabilirsiniz.

Duvar çıtası çeşitleri

  • Dekoratif ahşap (mdf) duvar çıtası,
  • Köpük duvar çıtası,
  • Poliüretan duvar çıtası

Peki, Dekoratif çıta veya niş özelliklerine göre nerede kullanılmalı nasıl uygulanmalı, duvar çıtası fiyatı nedir? Duvar çıtası firmaları hangileri gibi sorularınızın cevabını aşağıda bulabilirsiniz. Detaylı bilgi almak içinse 0532 562 3461 nolu numaradan bizlere ulaşabilirsiniz.

Duvar çıtası kullanım alanları

  • Dekoratif ahşap (mdf) duvar çıtası, (iç cephe)
  • Köpük duvar çıtası, (iç cephe)
  • Poliüretan duvar çıtası (iç ve dış cephe)

Duvar Çıtası Fiyatları

  • Ahşap çıtaların kalınlığına ve desenlerine göre fiyatları da değişiyor. 45×45 cm ve 60×60 cm boyutlarındaki bir ürün ortalama 10 TL’den başlayan fiyatlarla satış sunulmaktadır.(2018-2019 fiyatıdır)
  • Köpüklü duvar çıtası ortalama 5 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır. (2018-2019 fiyatıdır)
  • Poliüretan duvar çıtası ortalama 25 TL’den fiyatlarla satışa sunulmakta kalitesi ve desenine bağlı olarak fiyatı da değişmektedir. (2018-2019 fiyatıdır)

Duvar Çıtası ve Niş Nasıl Yapılır?

Avcılar duvar çıtası ve niş uygulaması için öncelikle uygulama yapılacak alanın durumu kontrol edilmelidir. Kontrol esnasında alana yapılacak desen ve boyutları göz önüne alınarak ustanın duvar çıtası yapmasına engel olacak veya görüntü bozukluğu yaratacak durumlar ortadan kaldırılmalıdır.

Duvar Çıtası ve Niş Nasıl Yapılır?
Duvar Çıtası ve Niş Nasıl Yapılır?

Avcılar duvar çıtası uygulaması için alan doğru seçildikten sonra ikinci işlem adımı olarak verilecek desen ve uygulama yapılacak alanda gerekli ölçümler yapılmalıdır. Bu ölçümlere istinaden duvar çıtasının nerelere yerleştirileceği çizilerek genel bir taslak ortaya çıkarılmalıdır.

Duvar çıtası uygulaması için gerekli çizimler hazır olduğunda artık seçtiğiniz duvar çıtasına göre (Stropiyer veya köpük, Poliüretan, Ahşap duvar çıtası) uygun yapıştırıcı ile duvar çıtasını yapıştırmaya başlayabilirsiniz.

Duvar çıtası yapıştırma işlemi sonrası çıta çevresinde gerekli rötuşlar yapılır son olarak ise tercih ettiğiniz renge göre boya işlemini yapabilirsiniz.

Sizler de Avcılar Duvar çıtası ve Niş Ustası, Ambarlı, Cihangir, Gümüşpala, Firuzköy, Denizköşkler, Beylikdüzü Esenyurt ve çevre ilçelerde Duvar çıtası ustası veya firması arayışında iseniz uygun fiyat ve kaliteli hizmet için bizlerden teklif alabilirsiniz. 0532 562 3461

Bizi Arayın