Beşiktaş Çatı Tamiri Tadilatı

Beşiktaş Çatı Tamiri Tadilatı uygulamasını askeri lojmanlarda gerçekleştirdik.

Bina yaşının eski olması ile birlikte daha önce kullanılan malzemenin kalitesiz olmasının etkisi çatı altındaki sıvanın dökülmesine dolayısıyla bu alanlardan daire duvarlarına su sızmasına neden olmaktadır. Çatının su sızdırmasının yanı sıra dökülen sıva bahçede oynayan çocuk ve site sakinlerinin de can tehlikesine neden olmaktaydı.

Beşiktaş Çatı Tamiri Tadilatı için yaptığımız keşif sonrası hem çatı oluklarının yüzeysel temizliği hem de dökülen sıvanın yerine fayans yapıştırıcı ile sıva çekmenin daha güvenli ve kaliteli olacağına karar verdik.

Beşiktas Çatı Tamiri Tadilatı

Çatı Tamiri Tadilatı

  • Uygulama öncesi vinçle yeniden yakın bir inceleme yapılmıştır.
  • Sıva çekilecek alanın tozu ve kazıması yapılmıştır.
  • Çatı altının tamiri için sıva çekmeden evvel son kez alan yeniden ıslak fırça ile temizlenmiş ve çatıya sıva çekilmiştir.
  • Çatı oluklarında yer alan pislik yüzeysel olarak temizlenmiştir.

Beşiktaş Çatı Tamiri Tadilatı

Çatı tamiratına yönelik fotoğraflara aşağıdan ulaşabilirsiniz. Askerimizin sağlıklı günlerde ve güven içerisinde oturmalarını dileriz.

Bez çatı, Bez çatı tamiri, Branda çatı, Branda çatı tamiri, çatı aktarma, çatı aktarma ustası, çatı firmaları, çatı firması, çatı fiyatı, çatı fiyatları, çatı ısı yalıtımı, çatı izolasyon, çatı oluk ustası, çatı tadilat, çatı tamirat, çatı tamiri, çatı ustası, çatı yalıtımı, Fabrika çatı tamiri, Fabrika çatısı, sandviç çatı, sandviç panel çatı, teras izolasyon, teras kapama,

 

 

Bizi Arayın