Esenyurt Anahtar Teslim Daire

Esenyurt Anahtar Teslim Daire için müşterimizin daireyi satmak istemesi nedeniyle komple tadilat ihtiyacı duymuştur.

Anahtar teslim tadilat işi için dairenin zemin kat olması ve cephesinin dışarıya bakıyor olması nedeniyle daire içerisine pencere kenarlarındaki çatlak sıvalardan ve daire ile bahçe birleşimindeki duvarlardan daire içine su almıştır.

Esenyurt Anahtar Teslim Daire

Zemin kat ve çatı katı dairelerde genel itibari ile temiz işçilik ve kalitesiz malzeme kullanımı nedeniyle bu yönde şikayetler oldukça fazladır.

Esenyurt Anahtar Teslim Daire

Esenyurt Anahtar Teslim Daire İçin Yapılan Uygulamalar

 • Anahtar teslim tadilat için yapacağımız işler için önceliğimiz tabi ki su yalıtımını sağlamak. Sonraki aşamalarda laminat parke döşeme, boya badana, kartonpiyer ve asma tavan işlemleri için neler yaptığımızı paylaşıyor olacağız.
 • Yukarıda da bahsettiğimiz gibi önceliğimiz su sızıntısını engellemek için öncelikli olarak zemin kat dairenin su alan alanları tespit edilmiş ve eski sıva kazınarak yerine yeniden kaba sıva işlemi gerçekleştirilmiştir.
 • Sıva sonrası işlemin garanti olması için her ihtimale karşın yeniden tüm pencere kenarları ve yeni sıva yapılan alanlara yüzeysel ilaç uygulaması yapılmış bu şekilde dairenin su yalıtımı tamamlanmış oldu.
 • Ters dublex olan dairenin bir önceki sahibi tarafından herhangi bir bakım yapılmamış olan dairenin fayans kırıkları ve sökülmüş fayansları yerine benzer bir fayansla yeniden fayans ustamız tarafından fayans döşemesi yapılmıştır.
 • Su sızıntısı nedeniyle kabaran laminat parke ve sünger sökülerek . yerine yeni laminat parke döşenmiştir.

Su Yalıtımı veya İzolasyon Konforunuz için çok önemli,

 • Su mimari yapıların her zaman düşmanı olmuştur. Bu dairede de su problemi nedeniyle laminat parkeler duvarlar fayans ve mutfak dolapları olduğu gibi çürümüş ve evi kullanılamaz hale getirmiştir.
 • Yukarıdaki işlem adımları sonrası gönlümüz bir rahat şekilde öncelikle kabaran yerlerin boya badana için tamiri yapılmıştır,
 • Aynı zamanda tavandaki kabarmalar nedeniyle bazı yerlerde asma tavan ve kartonpiyerler düştüğü için bir kısmı tamir edilmiş ve bir kısmı yeniden monte edilmiştir.
 • Mutfak dolaplarına sızan su nedeniyle dolaplar kullanılamaz bir hal aldığından dolaplar değiştirilmiştir.
 • Kırık fayans ve düşmüş fayanslar fayansçı arkadaş tarafından yeniden döşenmiştir.
 • Boya badana için ön astar ve sonrası 2 kat boya ile birlikte daireyi sorunsuz bir şekilde müşterimize teslim ettik.

Esenyurt Anahtar Teslim Daire

Esenyurt Anahtar Teslim Daire

Stil inşaat olarak boya, çatı tamiri, duvar kağıdı, sıva, parke, fayans, mantolama, alçıpan, duvar örme, asma tavan gibi bir çok konuda hizmet veren firmamızdan teklif ve bilgi almak için iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Esenyurt Anahtar Teslim Daire

 

Esenyurt Anahtar Teslim Daire

anahtar teslim ev tadilat, anahtar teslim ev tadilat firmaları, balkon su yalıtım izolasyon, banyo dekorasyon firmaları, banyo tadilatı firmaları, banyo tadilatı firması, banyo tadilatı fiyatı, banyo tadilatı fiyatları, banyo yenileme, bina izolasyon, bina izolasyon fiyatı, bina izolasyon fiyatları, bodrum kat izolasyon, çatı izolasyon, dekorasyon, dekorasyon firmaları, dekorasyon firması, dekorasyon fiyatı, dekorasyon fiyatları,

Diğer işlerimiz

dış cephe izolasyon, dış cephe izolasyon fiyatı, dış cephe izolasyon fiyatları, Dış cephe su yalıtımı, dış ephe izolasyon, Duvar örme, Duvar örme ustası, Duvarcı, ev dekorasyon, ev tadilat, Duvar kağıdı, duvar kağıdı modelleri, duvar kağıdı sökme, duvar kağıdı takma, duvar kağıdı döşeme, en iyi duvar kağıdı, duvar kağıdı ustası, ev tadilatı firması, ev tadilatı fiyatı, ev tadilatı fiyatları, ev yenileme, Fabrika duvar örme, Fabrika perde çekme, fayans üstü izolasyon, iç cephe izolasyon, iç cephe izolasyon fiyatı, iç cephe izolasyon fiyatları, inşaat firmaları, inşaat firması, inşaat fiyatı, inşaat fiyatları, inşaat ustası, izolasyon firmaları, izolasyon firması, izolasyon fiyatı, izolasyon fiyatları, sıva firmaları, sıva firması, sıva fiyatı, sıva fiyatları, su yalıtımı izolasyon, temel izolasyon, teras izolasyon, villa dekorasyon, villa tadilat firmaları, villa tadilatı, villa yenileme, alçı duvar ustası,

Bizi Arayın