Rami Çatı Yapımı Tamiri-Çatı Ustası

Rami Çatı Yapımı Tamiri-Çatı Ustası hizmetinin yanı sıra Stil inşaat olarak daire ofis ve işyeriniz için anahtar teslim tadilat, Boya badana (Boyacı Ustası), Alçı sıva, Kartonpiyer, Çatı sistemleri, Doğal taş uygulaması, Fayans (fayans ustası) Asma Tavan ve Alçıpan gibi birçok hizmeti sizlerle buluşturuyoruz.

Rami Çatı Yapımı Tamiri-Çatı Ustası

Sizler de Eyüp Rami, Göktürk, Kemerburgaz, Fındıkzade, Topkapı, Haseki, Cevizlibağ, Aksaray, Çapa, Fatih, Çemberlitaş Beşiktaş, Beyoğlu, Bahçelievler, Bakırköy Büyükçekmece, Gaziospampaşa, Güngören Esenyurt Rami Eyüp ve çevre ilçeler için tadilat ve usta arayışınızda bizden teklif almadan kararınızı vermeyin. Avrupa yakasındaki tüm ilçelerde hizmet veriyoruz. (Rami Çatı Yapımı Tamiri-Çatı Ustası)

Rami Çatı Yapımı Tamiri-Çatı Ustası

Rami Çatı Yapımı Tamiri-Çatı Ustası

Rami Çatı Yapımı Tamiri-Çatı Ustası adına yapmış olduğunuz aramaya istinaden çatı yapımı (tadilatı), çatı ustası, çatı tamiri, pimaş tamiri/değişimi yani oluk değişimi/tamiri konusunda bizlere ulaşmak için iletişim bilgilerinden veya aşağıdaki telefon numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Çatı, Çatı Yapımı ve Çatının Önemi (Çatı Ustasından Bilgiler)

Çatı binaları kar, rüzgâr, yağmur, sıcak ve soğuk gibi dış etkilerden korumak amacıyla, binaların en üst kısmını oluşturan yapılara verilen addır.

Çatıların kar ve rüzgâr yüklerini emniyetle taşıyabilmesi, yağmur ve kar sularını içine almadan en çabuk ve düzenli şekilde uzaklaştırabilmesi gerekir. Ayrıca çatılara uygun şekil, boyut ve eğim verilerek, estetik görünmesi de sağlanmalıdır. Rami Çatı Yapımı Tamiri-Çatı Ustası

Rami Pimaş Oluk Tamiri/Değişimi

Pimaş/Oluk çatının en önemli parçalarından ve yapının ömrüne katkı sağlayan bir parçasıdır. Pimaş/Oluk giderinin ve eğiminin doğru verilmemesi halinde çatı akmaları, çatının alt kata su geçirmesi veya çatının direk suyu dışarıya vermesi gibi problemlere neden olmaktadır. Bu nedenle çatınız ondüline, Kiremit, Membran her ne olursa olsun çatı tamiri ile birlikte pimaş yani olukları son derece önemlidir. (Rami Çatı Yapımı Tamiri-Çatı Ustası)

Rami Çatı Yapımı Tamiri-Çatı Ustası

Rami Çatı Yapımı Tamiri-Çatı Ustası

Çatı Yapımı, Çatı Tamiri, çatı yenileme, çatı izolasyon, çatı oluk/pimaş değişimi gibi bir çok alanda çatı ustası arayışınız için sitemizde sizler için hazırladığımız sayfaları gezinebilir ve ücretsiz bilgi için iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Rami Çatı Yapımı Tamiri İçin Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar (Çatı Ustasından Bilgiler)

Daha önceki yazılarımızda su yalıtımının öneminden su alan yapının verdiği zararlardan bahsetmiştik. (Bknz. Rami Çatı Tamiri, Zemin Kat Tamir, Rami Anahtar Teslim Daire). Binanın temeli için bina sağlamlığı için önemli bir etken ise çatı da binanın su almasına engel olmakta büyük ve önemli bir rol oynamaktadır.  Yapıların sudan çürümesine engel olarak  yapıların ömrünü uzatmaktadır. İşte tamda bu nedenle  çatı temeli kadar önemli ve bina için kritik bir alandır. (Rami Çatı Yapımı Tamiri-Çatı Ustası)

Rami Çatı Yapımı Tamiri-Çatı Ustası

Profesyonel ekibimizle çatı yapımı, su yalıtımı,  su sızıntısı, kırık kiremit tamiri, onduline tamiri, onduline değişikliği, sandviç panel, saç çatı, yırtık mebran tamiri, kırık kiremit tamiri, kumlu mebran uygulaması gibi tüm çatı yapımı ve çatı tamir uygulamalarını uzman çatı ustası ekibimizle hizmetinize sunuyoruz. (Rami Çatı Yapımı Tamiri-Çatı Ustası)

———————————————————————————————————–

Rami Çatı Yapımı Tamiri-Çatı Ustası

İstanbul ve Tekirdağ çevresinde çatı ve tadilata dair ne varsa uzman ve profesyonel ekibimizle sizlere destek sağlıyoruz.

Stil İnşaat & Dekorasyon

Daire, Ofis ve İş yeri Olmak Üzere Tüm Tadilat ve Anahtar Teslim Uygulamalarla Sizlerleyiz

www.stilinsaat.com

www.boyaciustasi.com.tr (Alt Kuruluş)

0532 562 34 61 – 0532 717 53 03

———————————————————————————————————–

Bizi Arayın