Beylikdüzü Duvar Çıtası ve Niş Ustası

Beylikdüzü Duvar Çıtası ve Niş Ustası (Firması) uygulamaları hakkında bilgi ve teklif almak için 0532 562 3461 nolu numaradan ve iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

Beylikdüzü Duvar Çıtası ve Niş ustası (Firması) için son dönemlerde oldukça fazla soru ve talep almaya başladık. Duvar çıtası, Niş fiyatı, Duvar çıtası modelleri gibi sorularınızın birçoğunu yazımızın devamında cevaplamaya çalışacağız.

Duvar Çıtası Modelleri

« 1 arasında 5 »

Beylikdüzü Duvar Çıtası ve Niş

Beylikdüzü Duvar çıtası ve niş Avrupa ülkelerinde oldukça popüler ve her neredeyse tüm ev iş ve ofislerde bulunmaktadır. Çok fazla çeşit ve farklı uygulama alanları olduğu gibi dış cephe uygulamalarında da kullanılan bir üründür. Biz bazı modelleri sizler için sayfamıza ekledik galerimizden erişim sağlayabilirsiniz.

Duvar çıtası çeşitleri

  • Dekoratif ahşap (mdf) duvar çıtası,
  • Köpük duvar çıtası,
  • Poliüretan duvar çıtası

Peki, Dekoratif çıta veya niş özelliklerine göre nerede kullanılmalı nasıl uygulanmalı, duvar çıtası fiyatı nedir? Duvar çıtası firmaları hangileri gibi sorularınızın cevabını aşağıda bulabilirsiniz. Detaylı bilgi almak içinse 0532 562 3461 nolu numaradan bizlere ulaşabilirsiniz.

Duvar çıtası kullanım alanları

  • Dekoratif ahşap (mdf) duvar çıtası, (iç cephe)
  • Köpük duvar çıtası, (iç cephe)
  • Poliüretan duvar çıtası (iç ve dış cephe)

Duvar Çıtası Fiyatları

  • Ahşap çıtaların kalınlığına ve desenlerine göre fiyatları da değişiyor. 45×45 cm ve 60×60 cm boyutlarındaki bir ürün ortalama 10 TL’den başlayan fiyatlarla satış sunulmaktadır.(2018-2019 fiyatıdır)
  • Köpüklü duvar çıtası ortalama 5 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır. (2018-2019 fiyatıdır)
  • Poliüretan duvar çıtası ortalama 25 TL’den fiyatlarla satışa sunulmakta kalitesi ve desenine bağlı olarak fiyatı da değişmektedir. (2018-2019 fiyatıdır)

Beylikdüzü Duvar Çıtası ve Niş Nasıl Yapılır?

Beylikdüzü duvar çıtası ve niş uygulaması için öncelikle uygulama yapılacak alanın durumu kontrol edilmelidir. Kontrol esnasında alana yapılacak desen ve boyutları göz önüne alınarak ustanın duvar çıtası yapmasına engel olacak veya görüntü bozukluğu yaratacak durumlar ortadan kaldırılmalıdır.

Duvar Çıtası ve Niş Nasıl Yapılır?
Duvar Çıtası ve Niş Nasıl Yapılır?

Beylikdüzü Duvar Çıtası ve Niş Ustası Nasıl Yapılır?

Beylikdüzü duvar çıtası uygulaması için alan doğru seçildikten sonra ikinci işlem adımı olarak verilecek desen ve uygulama yapılacak alanda gerekli ölçümler yapılmalıdır. Bu ölçümlere istinaden duvar çıtasının nerelere yerleştirileceği çizilerek genel bir taslak ortaya çıkarılmalıdır.

Duvar çıtası uygulaması için gerekli çizimler hazır olduğunda artık seçtiğiniz duvar çıtasına göre (Stropiyer veya köpük, Poliüretan, Ahşap duvar çıtası) uygun yapıştırıcı ile duvar çıtasını yapıştırmaya başlayabilirsiniz.

Duvar çıtası yapıştırma işlemi sonrası çıta çevresinde gerekli rötuşlar yapılır son olarak ise tercih ettiğiniz renge göre boya işlemini yapabilirsiniz.

Duvar Çıtası Nereden Satın Alabilirim?

Biz keşif esnasında ürün modelleri hakkında sizlere bilgi veriyoruz ancak sizler de kendiniz seçmek isterseniz aşağıdaki sayfalardan farklı modelleri inceleyebilirsiniz.

Beylikdüzü Duvar Çıtası ve Niş Ustası Hizmet Bölgeleri

Beylikdüzü Duvar çıtası ve Niş Ustası dışında hizmet verdiğimiz bölgeler; Beylikdüzü Gürpınar, Yakuplu, Kavaklı, Büyükçekmece, Kumburgaz, Sinanoba, Mimaroba, Avcılar, Tepekent, Avcılar, Bakırköy  ve İstanbulun her iki yakasında da hizmet veriyoruz. Duvar çıtası ustası veya firması konusunda uygun fiyat ve kaliteli hizmet için bizlerden teklif alabilirsiniz. 0532 562 3461

Diğer Hizmetlerimiz

Beylikdüzü Gürpınar, Yakuplu, Kavaklı, Büyükçekmece, Kumburgaz, Sinanoba, Mimaroba, Avcılar, Tepekent, Avcılar, Bakırköy  ve İstanbulun her iki yakasında da hizmet veriyoruz.

Hizmetlerimiz arasında alçı sıva, boya badana, fayans, seramik, alçıpan bölme duvar, asma tavan, duvar kağıdı, doğal taş, duvar örme, niş, çatı yapımı ve tamiri, ev ve banyo tadilatı olmak üzere anahtar teslim tadilatı dahil olmak üzere her konuda siz müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Bizi Arayın
× WhatsApp Destek