Beşiktaş Çatı Oluk Değişimi – Çatı Tamiri

Beşiktaş Çatı Oluk Değişimi – Çatı Tamiri, için müşterimiz İstanbul’daki yoğun yağmur yağışı sonrası çatı oluğunun eskimesi, çatı oluğunun yer yer çatlaklar olması ve çatı oluğundaki gider kanallarının tıkanmış olması nedeniyle bizleri tercih etmiş ve çatı oluk değişimi ile birlikte yer yer kiremit kırıklarının değişimi yapılmıştır. Bu uygulamaya dair yaptığımız işlemleri ve resimler aşağıda paylaşılmıştır.

Stil inşaat olarak, çatı tamiri, çatı oluğu temizliği ve çatı oluk değişiminin yanı sıra, dış cephe kaplama, izolasyon, boya badana, kartonpiyer gibi bir çok tadilat konusunda müşterilerimize hizmet veriyoruz. Ev, ofis veya iş yerinizi tadilat yaptırmadan firmamızdan ücretsiz keşif ve teklif alabilirsiniz.

Beşiktaş Çatı Oluk Değişimi – Çatı Tamiri

Çatı Tamiri İçin Gözlem – Keşif ve Yapılan İşlemler;

  • Çatı tamiri öncesi söz konusu alan için ön inceleme yapıldıktan sonra;
  • Bazı kiremitlerin yerinden oynadığı,
  • Çatıdaki bazı kiremitlerin kırıldığı,
  • Çatıdaki bacanın kenarlarından su aldığı,
  • Çatı oluklarının tıkanmış olduğu,
  • Çatı oluğunda kırılmalar olduğu,
  • Çatı oluğunun su terazisinin bozulduğu ve bu nedenle su giderinin doğru olmaması gibi tespitler yapılmıştır.

 

Beşiktaş Çatı Oluk Değişimi - Çatı Tamiri

Beşiktaş Çatı Oluk Değişimi – Çatı Tamiri

Beşiktaş çatı tamiri ve çatı oluk değişimi için öncelikle çatı oluklarına erişim için çatı önündeki kiremitler kaldırılmıştır. Çatıdaki kiremitlerin kaldırılması sonrası alanda çalışmamıza engel olabilecek mebranı 15 cm genişliğinde kaldırarak çatı oluğu ile birlikte çatı oluğu kelepçesine de erişim sağlanabilir duruma getirilmiştir.

Beşiktaş Çatı Oluk Değişimi - Çatı Tamiri

Oluk değişimi öncesi tüm alan değişim için hazı hale getirildikten sonra eski oluğun bir kısmı sökülmüş sökülmeyen kısımları ise kırılarak yeni takacağımız oluk yerleri temizlenmiştir.

Beşiktaştaki çatı oluğunun eski bir model olması nedeniyle çatı oluğu üretimi yapan eski toptancılardan aynı modelin benzeri temin edilmiş ve uygun ölçülerde hazırlanarak montaja uygun hale getirilmiştir.

Beşiktaş Çatı Oluk Değişimi - Çatı Tamiri

Beşiktaş Bez çatı, Beşiktaş Bez çatı tamiri, Beşiktaş Branda çatı, Beşiktaş Branda çatı tamiri, Beşiktaş çatı aktarma, Beşiktaş çatı aktarma ustası, Beşiktaş çatı firmaları, Beşiktaş çatı firması, Beşiktaş çatı fiyatı, Beşiktaş çatı fiyatları, Beşiktaş çatı ısı yalıtımı, Beşiktaş çatı izolasyon, Beşiktaş çatı oluk ustası, Beşiktaş çatı tadilat, Beşiktaş çatı tamirat, Beşiktaş çatı tamiri, Beşiktaş çatı ustası, Beşiktaş çatı yalıtımı, Beşiktaş Fabrika çatı tamiri, Beşiktaş Fabrika çatısı, Beşiktaş sandviç çatı, Beşiktaş sandviç panel çatı, Beşiktaş teras izolasyon, Beşiktaş teras kapama

Beşiktaş Çatı Oluk Değişimi – Çatı Tamiri

Çatı oluk değişimi sonrası, çatıdaki baca kenarları izole edilerek yeniden mebran ile sağlamlaştırılmıştır. Bunun yanı sıra çatıdaki kiremitlerin yeniden yerlerine aktarılması, kırık kiremitlerin değişimi işlemi gerçekleştirilmiştir. Bu ve buna benzer tadilat işlemleriniz için iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Beşiktaş Çatı Oluk Değişimi – Çatı Tamiri
Bizi Arayın
× WhatsApp Destek