Bursa Gemlik İzolasyon Firmaları

Gemlik İzolasyon Firmaları

Gemlik izolasyon firmaları olarak, temelden çatıya kadar gerekli tün izolasyon su yalıtımı uygulamasını sizlere sunmaktayız. bodrum katı, sığınak, teras, asansör kuyusu, poliüretan enjeksiyon, tünel, bohçalama, banyo, çatı ve gizli oluk olmak üzere Gemlik izolasyon olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

İzolasyon firmamız bir çok alanda tecrübeli ve uzman ekibiyle sorunlarınızı kökten çözmektedir. Bir çok izolasyon malzemeleri mevcuttur. Bunları doğru şekilde uygulamak ve doğru malzemeyi kullanmak bir o kadar da önemlidir. Gemlik izolasyon firmaları, işinde uzman bir firma ile çalışmanızı sizlere önermektedir. Detaylı bilgi ve destek için bizi arayın!

0 (532) 717-5303


Bursa
Gürsu Yıldırım Karacabey
Kestel Gemlik Mudanya
Nilüfer İnegöl Mustafakemalpaşa
Osmangazi İznik Orhangazi

Gemlik İzolasyon Su Yalıtımı

İzolasyon
İzolasyon

Gemlik su yalıtımı/izolasyon malzemeleri nelerdir? Su yalıtımı ürünler yelpazesi oldukça geniştir. Bina yapım aşamasında membran ya da sürme izolasyon kullanılmaktadır. Bu malzemeler dışardan yağış alması sonucu temeli ve toprağa temas eden alanların, bina içine su almasını önlemektedir.

Gemlik su yalıtımı firması olarak bu uygulamaya çok önem vermekteyiz. İşçilik ve malzeme kalitesi kötü olması durumunda daire, bodrum ya da sığınağa su sızması olması kaçınılmazdır. Yapıların % 50’sinde maalesef bu durumla sıklıkla karşılaşmaktayız. Bu sorunda demirlerin ve betonun çürümesine ve depreme dayanıksız hale yapıları getirmektedir.

Gemlik İzolasyon Teras Su Yalıtımı

Gemlik teras izolasyon ve teras su yalıtımı oldukça önem arz etmektedir. Özellikle açık teraslarda Gemlik‘ de izolasyon yapılması önemlidir. Eski yapılarda maalesef bir çoğunda izolasyon bulunmamaktadır. Bu sebepten ötürü su akması olmaktadır.

Teras İzolasyon
Teras İzolasyon

Gemlik’ de teras izolasyonu nasıl yapılmalı? Mevcut teras da fayans varsa, fayans üstüne şeffaf sürme izolasyon uygulaması yapılabilir. Bu izolasyonların renklileri de mevcuttur. Yeşil, kırmızı, beyaz ve gri renklerimiz mevcuttur.

Gemlik İzolasyon Bodrum Kat

Gemlik bodrum kat izolasyon uygulaması oldukça önemlidir. Toprak altında kaldığı için bina yapımı aşamasında kullanılan malzeme ve işçilik kötü olduğu taktirde ne yazık bodrum, sığınak ya da daire içlerine su almaktadır. Bu tür sorunlarda dış alanı kazmadan içten poliüretan enjeksiyon uygulaması yapmaktayız.

Bodrum’da su kaçakları genelde duvar diplerinden % 97 olarak geldiği görülmektedir. Bunun sebebi ise dışardan yapılan izolasyon malzemesinin kötü olması ya da işçiliğin düzgün yapılmamasıdır. Dolayısıyla da dışardan alan su içeri sızmaktadır.

Bodrum Kat İzolasyon (Poliüretan Enjeksiyon)
Bodrum Kat İzolasyon (Poliüretan Enjeksiyon)

Gemlik İzolasyon Asansör Kuyusu

Gemlik asansör kuyusu izolasyonu nasıl yapılır? Asansör kuyuları ya sonradan açılır yada kalıbı yapılarak beton sonradan dökülmektedir. Bu sebeple asansör kuyuları bağımsız olarak beton dökülmesi sonucu ek yerlerinden su kaçakları olmaktadır. Bu tür sorunlarda poliüretan enjeksiyon uygulaması yapılmaktadır.

Gemlik izolasyon ustası bu uygulama sayesinde suyu kesin olarak kesmektedir. Bu uygulama sonrasında ise kristalize sürme izolasyon uygulaması yaparak, duvarda oluşabilecek nemi de gidermektedir. Bir çok izolasyon firmaları sürme izolasyon ile bu sorunu gidermeye çalışmaktadır. Fakat çözüm olmamaktadır.

Gemlik İzolasyon Banyo Yalıtımı

Gemlik banyo izolasyonu nasıl yapılır? Banyo tadilat işlemlerinde zemin fayansları döşenmeden önce, şap’ın üstüne sürme izolasyon uygulaması 2 kat olarak yapılmaktadır. 1’inci kat dikey olarak atılır. Zemin kuruduktan sonra, 2’nci gün 2 katta yatay olarak atılarak tamamlanır. Sonrasında ise fayans döşeme işlemi tamamlanır.

Asansör Kuyusu İzolasyon
Asansör Kuyusu İzolasyon

Gemlik izolasyon firması olarak bu uygulama dışında, mevcut fayans olduğunu düşünürsek, eski yapılarda da fayansların üstünden su alarak su sızması yine olmaktadır. Bu tür işlemlerde ise fayans üstü izolasyon uygulaması yaparak, derz aralarından inen suyu önlemekteyiz.

Gemlik İzolasyon Firmaları

Gemlik’de izolasyon firmaları mı arıyorsunuz? Doğru ve uzman bir firma olduğuna emin olmanız oldukça önemlidir. Bir çok firma ve ustalar piyasada mevcuttur. Doğru analiz ve tespit yapılmadığında yapılan uygulama çöp olabilir. Bu sebeple paranız ve vaktiniz boşa gitmiş olur.

İzolasyon ustası olarak bildiğiniz kişiler, maalesef inşaat alanında farklı bir dalda çalışmış biri olarak karşınıza çıkabilir. Piyasada ne yazık ki bu tür usta ve firmalara oldukça sık karşılaşmaktayız. Sizler de seçiminizi yaparken profesyonel bir profesyonel izolasyon firması olmasına dikkat edin.

Gemlik İzolasyon Fiyatları

Temel İzolasyon (Bohçalama)
Temel İzolasyon (Bohçalama)

Gemlik izolasyon fiyatları yapılacak uygulama alanları ve kullanılacak malzeme türlerine göre farklılık göstermektedir. Sizlere bu konuda net bir şey demek yanıltıcı olacaktır. İzolasyon konusunda fiyat bilgisi aktarabilmemiz için, alanın büyüklüğü ve kullanılacak malzeme sarfiyatını bildikten sonra ancak fiyatlandırma mümkün olabilir.

İzolasyon‘ da 100’den fazla malzeme çeşidi vardır. Bunların her biri farklı alanlarda mevsim şartlarına göre hesaplanarak malzeme kullanımı belirlenmektedir. Detayla bilgi için Gemlik izolasyon firmaları olarak bizi arayın!

Gemlik İzolasyon Temel Su İzolasyonu

Gemlik temel izolasyonu, bina çevresi dolgusu yapılmadan önce yapılması gerekmektedir. Temel izolasyon uygulamasının adı bohçalama olarak geçmektedir. Bu uygulama yapılmadığı taktirde bina içine duvardan ve zeminde su sızması durumu söz konusu olacaktır. Bunun haricinde genel olarak yapıldığı halde de su gelmekte olan binalar mevcuttur.

İşin ehli bir Gemlik izolasyon ustaları ile bunu yapmanız oldukça önem arz etmektedir. Aksi taktirde temel ve perde duvarı içindeki demir paslanarak korozyona uğrayacaktır. Bu da depreme karşı sıkıntılı bir sürece sizi sürükleyecektir.

Gemlik izolasyon firmaları Membran izolasyon
İzolasyon fiyatları Sürme izolasyon
Bahçe izolasyonu Google
Bodrum su kaçağı Gemlik izolasyon firması
Teras izolasyonu Dış cephe izolasyon
Sığınak izolasyonu Rutubet önleyici
Balkon izolasyon Banyo izolasyonu
Çatı izolasyon Gemlik su yalıtımı
Temel izolasyon Otopark izolasyonu
Bohçalama Havuz su yalıtımı
Poliüretan enjeksiyon Bina su izolasyonu

Bizi Arayın