Banyo Modelleri

Banyo Modelleri için farklı firmaları tek tek dolaşmak yerine farklı firmalardan toparladığımız resimleri siz müşterilerimiz için bir araya getirdik.

Stil inşaat olarak banyo modeli arayışınızda sizlere yardımcı olmak için yazımızda bazı Banyo Tadilatı ve Modellerini bulabileceğiniz sayfalara da yer vermeye çalıştık. Banyonuzu tadilat ettirmek veya yenilemek istiyorsanız zevkinize göre fayans modelini siz seçin hayalinize göre uygulamasını biz yapalım.

Banyo Modelleri

[Best_Wordpress_Gallery id=”2″ gal_title=”Banyo Modellleri”]

Banyo Modeli Seçerken Dikkat Edilmesi Gereken Konular (Fayans Ustasından Bilgiler)

  • Fayans seçimi yaparken önce hangi boyutta bir fayans istediğinizi seçin. Banyolar için büyük boy ve açık tondaki fayanslar banyonuzu daha büyük ve şık gösterecektir.
  • Ana renginizi seçtikten sonra duvar ve zemin için farklı renk veya kendinden desenli fayans seçebilirsiniz. Bu seçimi dilerseniz duvar veya zemine boydan boya yada çok daha büyük kendinden desenli bir fayansla klozet üstü ile birlikte duşakabin ve lavabo arasına yerleştirmeyi tercih edebilirsiniz.
  • Son olarak aydınlatma konusuna gelecek olursak Banyo Tadilatı ve Modelleri seçimi yanı sıra banyo dolabının seçimi de son derece önemlidir. Dilerseniz aydınlatmayı banyo dolabına ya da banyonuzda tercih ettiğiniz farklı alanlara doğal bir ışık yansıtması yaparak çok şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Banyo Modelleri

Sizler de Banyo Tadilatı ve Modelleri arayışınız sonrası karınızı verdiğinizde fayans ustası seçimi için ve banyo tadilatınızı kime yaptıracağınıza bizden teklif almadan karar vermeyin. (Fayans Ustası-Banyo Tadilatı ve Modelleri)

Fayans Nedir?

Fayans, günümüzde seramik ya da porselen karo olarak adlandırılan; toprağın belirli karışımlar ile hazırlanıp, preslendikten sonra desen verilip pişirilerek hazırlanan yer ve duvar kaplamalarına verilen addır.

Fayans Seramik

Sizler için Fayans, Seramik ve tamiriyle ilgili merak edilen bir çok konuya sitemizde yer vermeye çalıştık. Dilerseniz aşağıdaki alandan bilgi edinebilirsiniz.

———————————————————————————————————–

Banyo Modelleri

İstanbul ve Tekirdağ çevresinde Banyo Tadilatı, Fayans Ustası ve tadilata dair ne varsa uzman ve profesyonel ekibimizle sizlere destek sağlıyoruz.

Stil İnşaat & Dekorasyon

Daire, Ofis ve İş yeri Olmak Üzere Tüm Tadilat ve Anahtar Teslim Uygulamalarla Sizlerleyiz

www.stilinsaat.com

www.boyaciustasi.com.tr (Alt Kuruluş)

0532 562 34 61 – 0532 717 53 03

———————————————————————————————————–

 

Bizi Arayın