Trabzon Çatı Ustası Firması

Tranzon Çatı Ustası-Firması

Trabzon Çatı ustası firması arayışınızda sizlere yardımcı olabilmek için iletişim bilgilerinden ve 0532 562 3461 nolu telefon numarasından bizlere ulaşabilirsiniz.

Çatı konusunda merak ettiğiniz, Trabzon ve çevre bölgeler kapsamında dikkat edilmesi gereken hususlar ve tercih edebileceğiniz çatı modelleri için çatı ustalarımızın deneyim ve tecrübelerini paylaştığı bilgilere yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

Trabzon Çatı Ustası-Firması
Trabzon Çatı Ustası-Firması

Trabzon Çatı Tamiri, Çatı yapımı ve Çatı Aktarma;

Firma olarak çatı yapımı ve çatı aktarma konusunda verdiğimiz hizmet için 2 Yıl Garanti veriyoruz.

Trabzon, Rize, Ortahisar, Akçabaat, Araklı, Of, Arsin, Yomra, Sürmene, Maçka Beşikdüzü, Çaykara, Şalpazarı, Hayrat ve diğer tüm il ve ilçe çevrelerinde sizler için hizmet veriyoruz. Randevu için lütfen bizleri arayın.

Trabzon Çatı Ustası-Firması

Çatı Nedir?

Çatı binaları kar, rüzgâr, yağmur, sıcak ve soğuk gibi dış etkilerden korumak amacıyla, binaların en üst kısmını oluşturan yapılara verilen addır.

Çatıların kar ve rüzgâr yüklerini emniyetle taşıyabilmesi, yağmur ve kar sularını içine almadan en çabuk ve düzenli şekilde uzaklaştırabilmesi gerekir. Ayrıca çatılara uygun şekil, boyut ve eğim verilerek, estetik görünmesi de sağlanmalıdır.

Trabzon Rize Çatı Ustası
Sundurma Çatı Mebran Firması
Kış Bahçesi Onduline Firması
Çardak Yapımı Saç Çatı Firması
Oluk Tamir ve Değişimi Çatı İzolasyon
Şingıl (Shingle) Çatı Su İzolasyon
Kiremit Aktarma Mebran Çatı
Çatı Aktarma Sandviç Panel

Trabzon Çatı Oluk Tamiri/Değişimi

Pimaş/Oluk çatının en önemli parçalarından ve yapının ömrüne katkı sağlayan bir parçasıdır. Pimaş/Oluk giderinin ve eğiminin doğru verilmemesi halinde çatı akmaları, çatının alt kata su geçirmesi veya çatın ın direk suyu dışarıya vermesi gibi problemlere neden olmaktadır. Bu nedenle çatınız ondüline, Kiremit, Membran her ne olursa olsun çatı tamiri ile birlikte pimaş yani olukları son derece önemlidir. Bu nedenle çatı ustası veya çatı firması arayışınızda tecrübeli ve güvenilir bir firmayla çalışmanızı tavsiye ediyoruz.

Trabzon Çatı Yapımı Tamiri İçin Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Daha önceki yazılarımızda su yalıtımının öneminden su alan yapının verdiği zararlardan bahsetmiştik.

Binanın temeli için bina sağlamlığı için önemli bir etken ise çatı da binanın su almasına engel olmakta büyük ve önemli bir rol oynamaktadır. Yapıların sudan çürümesine engel olarak yapıların ömrünü uzatmaktadır. İşte tamda bu nedenle çatı temeli kadar önemli ve bina için kritik bir alandır.

Trabzon Çatı Arası İzolasyon

Çatının su yalıtımı kadar ısı yalıtımı da büyük bir öneme sahiptir. Bunu sağlamanın yolu ise çatı yapımı esnasında çatı arası cam yünü veya şilte kullanmaktır. Mebran veya trapez sac altı ısı yalıtımlı strafor kullanımı çatı için özel üretim epoksi boya kullanımı, çatı altı poliüretan köpük uygulaması, trapez sac boyama veya kiremit boyama gibi birçok alternatif bulunmaktadır.

Sizlerde firmamızdan çatı arası şilte, çatı arası köpük, çatı arası cam yünü, çatı arası İzocam gibi uygulamalar için bizleri arayabilirsiniz.

Çatı Yapımı Tamiri-Çatı Ustası

Çatı Boyanır mı?

Sıkça karşılaştığımız bir diğer soru ise çatıyı boyayabilir miyiz sorusudur. Sac panel boyanır mı? Sandviç panel boyanır mı? Kiremit boyanır mı? Fabrikanızın dış cephesi sac panel veya kompozit panel her ne olursa olsun püskürtme yani sprey boyama yöntemi ile (airless) bu işlem rahatlıkla yapılabilmektedir.

Stil inşaat olarak çatı boyama, sac panel, sandviç panel veya kompozit panel gibi metal yüzeyler için özel kullandığımız boyalar ile bu uygulama hizmetini de sizlere sunuyoruz.

Trabzon Çatı Firması ve Ustası

Çatı tamiri, çatı ustası arayışı için uygun fiyat ve kaliteli bir hizmet için sizlerin yanınızdayız. Çatı oluk (pimaş) değişimi, kırık kiremit değişimi, çatı baca kenarlarının izolasyonu, çatı temizliği tüm bu alanlar için İletişim bilgilerinden veya 0532 562 3461 nolu numaradan bize ulaşabilirsiniz.

Bizi Arayın
× WhatsApp Destek